Programme

Tek Bir Hedefe Odaklanan Dört Tema: #FarkYaratanEtki


Konulara net etki merceğinden bakacağız: Tarla düzeyinde etkiyi nasıl yönlendirdiğimizden bunu nasıl ölçtüğümüze kadar... Çiftçiler ve tarım işçileri merkezde olmak üzere, pamuk tarımı yapan topluluklar için daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek amacıyla birlikte çalışmak üzere diğer kilit paydaşların yanı sıra perakende ve tedarik zinciri aktörlerini de bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz.

Program, genel oturumları tartışma oturumları, paneller ve interaktif atölye çalışmaları ile harmanlayacak. Ayrıca tüm genel oturumlar çevrimiçi konferans izleyicileri için canlı olarak yayınlanacak.

Gündem


Program, genel oturumları tartışma oturumları, paneller ve interaktif atölye çalışmaları ile harmanlayacak. Ayrıca tüm genel oturumlar çevrimiçi konferans izleyicileri için canlı olarak yayınlanacak.

Oldukça heyecan verici bir program planladık. Açılış resepsiyonumuz otelin karşısında yer alan ilham verici bir mekânda gerçekleşecek. Konferans yemeğimiz canlı müzik, yerel yemekler ve zengin networking fırsatları eşliğinde bir Boğaz Turuna sizleri çıkaracak.

Bu yılki konferansımızın odağında ’Fark Yaratan Etki’ yatıyor. Bu çerçevede dört temaya odaklanıyoruz: Önceliği İnsana Vermek, Tarla Düzeyinde Değişimi Sağlamak, Politika ve Sektör Trendlerini Anlamak, ve Veri ve İzlenebilirlik Boyutunda Raporlama.

Aşağıda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Konferans yaklaştıkça bu sayfada daha ayrıntılı bilgiler de bulacaksınız.

25 Haziran, Salı
Açılış Resepsiyonu (Tüm konferans bileti sahiplerine açıktır).

26 Haziran Çarşamba
Konferans - 1. Gün: 9:00 - 17:30
Akşam yemeği ve network oluşturma: 19:00’dan itibaren
1. Günde, Önceliği İnsana Vermek ve Tarla Düzeyinde Değişimi Sağlamak konularına odaklanacağız. Oturumlarda çiftçi ve tarım işçilerinin geçim kaynakları ve çalışma koşullarının yanı sıra, insana yakışır iş ve geçim sağlayabilecek düzeyde gelir elde etme; rejeneratif tarım ve toprak sağlığı gibi konular ele alınacak.

27 Haziran Perşembe
Konferans - 2. Gün: 09:00 - 17:00
2. Günde politika ve veri konularına odaklanacağız. Politika ve Sektör Trendlerini Anlamak ve Veri ve İzlenebilirlik Boyutunda Raporlama temalarımız, anlamlı bir değişim sağlamak için bu teknik unsurların entegrasyonuna odaklanıyor. Gereken önlemleri öngören mevzuat ve izlenebilirlik programımız hakkında konuşacağız. Bu tartışmaların sizin için ne anlama geldiğini ve kolektif ilerlememize nasıl katkıda bulunduğunu birlikte irdeleyeceğiz.