Daha sürdürülebilir bir geleceğin şekillendirilmesinde tüm pamuk sektörünü bir araya getiren bir konferans olan Better Cotton’a katılın.

Sürdürülebilir pamuğun geleceğinde bizleri bekleyen sorunları ve fırsatları tartışacağımız bu konferansta, pamuk ve tekstilde köklü bir geçmişe sahip olan bu ülkede sektör liderleri ve uzmanlarla bir araya gelin. Bu yılki konferansın konusu 'Fark Yaratan Etki'. Dört temamız var: Önce İnsan, Tarla Düzeyinde Değişim, Politikaları ve Sektör Trendlerini Anlamak ve Veri ve İzlenebilirlik Raporlaması.

Bu konuları derinlemesine ele almak için global camiamızı hem yüz yüze hem de internet üzerinden bir araya getirmek bize heyecan veriyor. Pamuk için daha sürdürülebilir bir gelecek adına Better Cotton Konferansı'nda işbirliğine davetlisiniz. Konuşmacılar ve oturumlar hakkında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

Neden Katılalım?

Gerek üyelerimiz arasında gerekse sektörün tümünde kaydedilen yeniliklerden ilham alın

Gerek üyelerimiz arasında gerekse sektörün tümünde kaydedilen yeniliklerden ilham alın

Global liderler ve sahadan uzmanlarla işbirliği yapın

Global liderler ve sahadan uzmanlarla işbirliği yapın

Pamukta değer zinciri boyunca değişimin öncüleriyle bağlantı kurun ve network oluşturun

Pamukta değer zinciri boyunca değişimin öncüleriyle bağlantı kurun ve network oluşturun

Sürdürülebilir geçim kaynakları, toprak sağlığı ve gelişen politikalar gibi sürdürülebilir pamuk için ön planda olan konularda bilgi edinin.

Sürdürülebilir geçim kaynakları, toprak sağlığı ve gelişen politikalar gibi sürdürülebilir pamuk için ön planda olan konularda bilgi edinin.

Neler Olacak?

  • Better Cotton Çiftçileri de dahil olmak üzere pamuk tedarik zincirinin tamamından 250'den fazla kişi yüz yüze, ve 150'den fazla kişi de çevrimiçi olarak
  • Konferansın genel oturumu, tartışma oturumları ve interaktif atölye çalışmaları gibi farklı formatlarda ilgi çekici oturumlar
  • Dünyanın dört bir yanından Better Cotton çiftçilerinin katılımı, tarla düzeyinde neler olup bittiğine dair doğrudan fikir verecek
  • Seçkin konuşmacıların ilham verici açılış konuşmaları
  • İlham verici bir müzede Hoş Geldiniz Networking Resepsiyonu
  • Canlı müzik eşliğinde bir Boğaz gezisi sırasında gerçekleşecek Networking Yemeği
  • Hem sanal ortamda hem de yüz yüze katılımcılara network oluşturma, canlı ve talep üzerine yapılacak sunumlara katılma ve çok daha fazlası için fırsatlar sunan ilgi çekici, kullanımı kolay bir çevrimiçi platform

Better Cotton Konferansı 2023

Genel Görünüm

21 - 23 Haziran 2023
Göz Atın

Referanslar

Konferanstan ve tedarik zincirini oluşturan birbirinden farklı halkaları bir kez daha düşünmekten gerçekten keyif aldım. Bu hikayeleri nasıl birbirine bağlayacağımı düşünmek ve anlamak, etkinlikten bana kalan şeylerden biri olacak. Çiftçilerin hikayelerini New York'taki ofisime ve müşterilerimize de anlatacağım ki onlar da tüm çalışmalarımızın birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu ve sürdürülebilirliğin sadece çevre sorunları üzerinde çalışmakla ilgili olmadığını, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşamlarını nasıl etkilediğini anlayabilsinler.

Harika bir organizasyon! Sergilenen bakış açılarının çeşitliliğini ve insanı düşünmeye zorlayan / öne çıkan fikirlere ve konuşmalara açık olunmasını takdir ettim.

Konuşmacılar kendi alanlarında deneyimli uzmanlardı ve salonun perakendeciler ve markalarla dolu olduğu varsayımına rağmen dinleyicileri düşünerek konuştukları belliydi.

Tüm tedarik zincirini bir araya getirdiği ve herkesin birbirinden öğrenecek bir şeyleri olduğu için harika bir konferanstı.

Konferanstan çıkardığım sonuçları sizlerle paylaşma noktasında, oturumların birçoğunda inovasyon hakkında konuşulduğunu görmekten gerçekten çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Farklı sonuçlar elde etmek ve eski yöntemlere takılıp kalmamak için işleri farklı şekilde yapmaya odaklanılıyor.

Tüm oturumlar ilgi çekiciydi, dört temanın dördüyle de ilgili olarak çok şey öğrendim. Üreticilerin katılımı çok iyiydi.

Ana Sponsor

Sponsorlar